barça 3

Estades de Tecnificació d’Estiu

ESTADES DE TECNIFICACIÓ D’ESTIU TECNIFICACIÓ DE PORTERS I JUGADORS INSTAL.LACIONS MUNICIPALS C.F. REDDIS PRIMER TORN.-  Del 3 al 7 de juliol SEGON TORN.-    Del 10 al 14 de juliol HORARI:  de dilluns a divendres de 9:00 h  a 14:00 hores PREU PER TORN.-  90,00€  - Inclou equipació, esmorzar i 1 hora diaria de piscina. […]

seguir llegint
pelota_balon_futbol_football_soccer_pie_gigante_escala_1_geek_friki_gadgets_la_guarida_cosas_casa_raro_hogar_muebles_furniture_things[1]

6è Torneig Aleví 2on. Any

CATEGORIA ALEVI DE SEGON ANY – NASCUTS A PARTIR GENER 05 DIA 17 DE JUNY DE 2017 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 LA SELVA DEL CAMP 2 LA FLORESTA 3 C.E. SANTES CREUS G 3 C.E. SANTES CREUS C 4 UNIO ASTORGA 4 CAMBRILS […]

seguir llegint
JOC NET

6è Torneig Aleví 2ª Divisió

    CATEGORIA ALEVI DE SEGONA DIVISIO – NASCUTS A PARTIR GENER 05 DIA 17 DE JUNY DE 2017 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS D 1 C.E. SANTES CREUS E 2 UNIO ASTORGA 2 BONAVISTA 3 C.E. SANTES CREUS F 3 A.E.M. LLEIDA 4 TORREDEMBARRA   4 LA FLORESTA 5 SALOU […]

seguir llegint
images

6è Torneig Categoria Infantil 1ª Divisió

CATEGORIA INFANTIL 1ª D – NASCUTS ANYS 2003-04 DIA 10 DE JUNY DE 2017 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 UNIO ASTORGA 2 GIMNASTIC TARRAGONA 3 A.E.M.  LLEIDA 3 CUBELLES 4 AT. SANT JUST 4 LA RAPITA   CALENDARI TORNEIG – INFANTIL 1ªDIVISIÓ DIA 10 […]

seguir llegint
funny_football_3[1]

6è Torneig Categoria Infantil 2ª Divisió

CATEGORIA INFANTIL 2ª D – NASCUTS ANYS 2003-04 DIA 11 DE JUNY DE 2017 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS C 1 C.E. SANTES CREUS D 2 ALCOVER 2 UNIO ASTORGA B 3 VILAFRANCA B 3 CUBELLES 4 A.E.M. LLEIDA 4 LA RAPITA B CALENDARI TORNEIG – INFANTIL 2ªDIVISIÓ DIA 11 DE […]

seguir llegint
rana

6è Torneig Pre-Benjamí 2on. Any

CATEGORIA PREBENJAMI  – NASCUTS A PARTIR GENER 09 DIA 11 DE JUNY DE 2017 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 MAS PELLICER 2 VILASECA 3 LA FLORESTA 3 CAMBRILS UNIO 4 GIMNASTIC DE TARRAGONA 4 ATLETIC SEGRE 5 ANOIA 5 VILAFRANCA   CALENDARI TORNEIG -  […]

seguir llegint
pilota

6è Torneig Benjamí any 2007

CATEGORIA BENJAMI  2ON. ANY- NASCUTS A PARTIR GENER 07 DIA 10 DE JUNY DE 2017 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 UNIO ASTORGA 2 MAS IGLESIAS 3 LA CANONJA 3 C.E. SANTES CREUS C 4 C.E. SANTES CREUS E 4 LA FLORESTA 5 VILAFRANCA 5 […]

seguir llegint