Futbol_Violento_1280x800-841445[1]

5è Torneig Aleví any 2004 – 18 de juny 2016

  CATEGORIA ALEVI DE 2on. ANY- NASCUTS A PARTIR GENER 04 DIA 18 DE JUNY DE 2016 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 C.E. SANTES CREUS E 2 C.E. SANTES CREUS G 3 SALOU COSTA DAURADA 3 FLORESTA 4 TANCAT 4 CAMBRILS 5 A.E.M. 5 […]

seguir llegint
pelota_balon_futbol_football_soccer_pie_gigante_escala_1_geek_friki_gadgets_la_guarida_cosas_casa_raro_hogar_muebles_furniture_things[1]

5è Torneig Benjamí any 2007 – 18 de juny 2016

  CATEGORIA BENJAMI  1er. ANY- NASCUTS A PARTIR GENER 07 DIA 18 DE JUNY DE 2016 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS C 1 C.E. SANTES CREUS E 2 C.E. SANTRES CREUS D 2 SALOU COSTA DAURADA 3 RACING BONAVISTA 3 CAMBRILS 4 TANCAT 4 SELVA DEL CAMP 5 SAN SALVADOR 5 […]

seguir llegint
accio 1 - copia

5enes. Estades d’Estiu – juliol 2016

¡¡ ESTADES D’ESTIU!! Ens complau informar-vos que “SI” hi haurá Estades d’Estiu. Durant tot el mes de Juliol i sempre supeditat al nombre d’inscripcions estan previstos els següents torns: 1er. TORN.- del 4 al 8 de Juliol 2on. TORN.- del 11 al 15 de Juliol 3er. TORN.- del 18 al 22 de Juliol (segons inscripcions) 4art. […]

seguir llegint
search

5è Torneig Benjami any 2006 – 12 DE JUNY

CATEGORIA BENJAMI  2ON. ANY- NASCUTS A PARTIR GENER 06 DIA 12 DE JUNY DE 2016 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 C.E. SANTRES CREUS F 2 PALLARESOS 3 SALOU COSTA DAURADA 3 MONTROIG 4 TANCAT 4 CAMBRILS UNIO 5 A.E.M. 5 OAR VIC CALENDARI TORNEIG […]

seguir llegint
portada campus 16

5è Torneig Categoria Aleví 1er.Any – 12 de juny

CATEGORIA ALEVI DE 1er. ANY- NASCUTS A PARTIR GENER 05 DIA 12 DE JUNY DE 2016 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS C 1 C.E. SANTES CREUS D 2 C.E. SANTES CREUS F 2 FLORESTA 3 CUBELLES 3 TANCAT 4 PALLARESOS 4 RIUDOMS 5 SAN SALVADOR 5 A.E.M. CALENDARI TORNEIG -  ALEVI […]

seguir llegint
images

5è Torneig Categoria Infantil – 11 de juny

CATEGORIA INFANTIL  – NASCUTS ANYS 2002-03 DIA 11 DE JUNY DE 2016 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS A 1 C.E. SANTES CREUS B 2 RACING BONAVISTA 2 SALOU COSTA DAURADA 3 C.E. SANTES CREUS C 3 CAMBRILS 4 CUBELLES 4 PALLARESOS 5 BALAFIA 5 A.E.M. CALENDARI TORNEIG – INFANTIL DIA 11 […]

seguir llegint
_DSC1921

5è Torneig PreBenjami any 2009 – 11 de juny

CATEGORIA PREBENJAMI  – NASCUTS A PARTIR GENER 09 DIA 11 DE JUNY DE 2016 GRUPS GRUP A GRUP B 1 C.E. SANTES CREUS C 1 C.E. SANTES CREUS D 2 PALLARESOS 2 CAMBRILS 3 MONTROIG 3 SAN SALVADOR 4 RIUDOMS 4 ICOMAR 5 A.E.M. 5 ATL. SEGRE CALENDARI TORNEIG -  PREBENJAMI NACUTS A PARTIR DE […]

seguir llegint